Säljkår HoReCa
kaffe & livs

Jacob Cronehag Försäljningschef Foodservice 070-799 52 90 jacob.cronehag@arvidnordquist.se
Patrik Dolk Säljchef Samt distrikt: Skåne, Blekinge, Småland, Halland 070-355 73 90 patrik.dolk@arvidnordquist.se
Daniel Meijer Kedjekundsansvarig, Säljare Gotland 072-211 88 02 daniel.meijer@arvidnordquist.se
Mikael Öfverstedt KAM Grossister, Travel & Retail 070-876 18 92 mikael.ofverstedt@arvidnordquist.se
Pelle Ekström Key Account Manager Industry and Production 070 530 03 19 pelle.ekstrom@arvidnordquist.se
Mattias Viktor Kedjekundsansvarig 070-818 30 97 mattias.viktor@arvidnordquist.se
Jonas Lindberg Säljare Östergötland, Värmland, Närke, Västmanland, Södermanland och Dalarna 0708-76 20 44 jonas.lindberg@arvidnordquist.se
Ellinor Carlsson Säljare Göteborg, Västra Götaland 0708-76 24 08 ellinor.carlsson@arvidnordquist.se
Sofie Randewall Säljare Norrland 070-228 80 72 sofie.randewall@arvidnordquist.se
Edvin Selimovic Säljare Södra Stockholm, Gotland, Åre & Funäsdalen. 0708-76 18 91 edvin.selimovic@arvidnordquist.se
Mikael Norman Säljare Norra Stockholm, Uppland och Gästrikland 0708-76 24 75 mikael.norman@arvidnordquist.se